Trwają zapisy na kursy przygotowujące do testu 8-klasisty z matematyki! Sprawdź!

Egzamin z Gigantami - Sprawdź swoją wiedzę przed egzaminami

Sprawdź się, rozwiązując arkusze z matematyki

Nieubłaganie i coraz szybciej zbliża się egzamin 8-klasisty? Arkusze egzaminacyjne, dzięki którym sprawdzisz swoją wiedzę, pobierzesz tu, na naszej stronie

A jeśli masz jeszcze trochę czasu na przygotowanie, zapraszamy na kurs Gigantów Edukacji przeciętny wynik naszych uczniów to 81% z matematyki na egzaminie po 8 klasie. Dołącz do naszej drużyny, a wreszcie zrozumiesz matematykę i bez stresu zrobisz pierwszy krok na drodze do wymarzonych studiów!

Próbne arkusze egzaminacyjne – matematyka jest do wyćwiczenia!

Rozwiązując próbne arkusze z matematyki (do pobrania tutaj, na stronie), zyskujesz kilka korzyści:

1. Sprawdzasz wiedzę i już wiesz, czego jeszcze nie wiesz, i masz szansę szybko uzupełnić braki, „doćwiczyć” konkretny temat.
  2. „Uczysz” się formy egzaminu 8-klasisty, oswajasz go i na test stawiasz się ze spokojną głową, bo wiesz, czego się spodziewać.
  3. Odkrywasz schematy, jakimi rządzą się zadania egzaminacyjne. Czytasz treść i już wiesz, którego zagadnienia dotyczy i co z tym zrobić.
  4. Doskonalisz się w zarządzaniu czasem egzaminacyjnym i opracowujesz plan, jak go wykorzystać. Czas jest Twoim sprzymierzeńcem.

Nie czekaj, aż znienacka dopadnie Cię egzamin 8-klasisty z matematyki – arkusze pobierz już teraz i po prostu wyćwicz ją!

Ćwicz z nauczycielem i rozwiązuj arkusze egzaminacyjne – matematyka online z Gigantami

Próbne arkusze pomogą Ci przygotować się do egzaminu, ale… jeśli jest sporo do zrobienia. Jeśli liczysz na świetny wynik i masz jeszcze rok albo dwa czasu, wpadnij na korepetycje do Gigantów Edukacji: online lub stacjonarne!

• Czekają setki zadań i arkusze egzaminacyjne – matematyka to u nas praktyka, a nie zawiła teoria i definicje. Z naszymi arkuszami przygotujesz się na świetny wynik!
  • Nauczyciel pomaga zrozumieć matematykę – nie wkuwasz na pamięć, a uczysz się myśleć jak matematyk, bez względu na to, czy to Twoja pasja, czy zmora!
  • Jest pracowicie, ale luźno i wesoło – nieważne, czy online, czy stacjonarnie, u nas z każdego równania wychodzi dobry humor, a matma nie przestaje się nudzić!

Egzamin ósmoklasisty z matematyki? Arkusze Cię przygotują!

Jak dobrze przygotować się na egzamin ósmoklasisty z matematyki? Arkusze próbne to jedna odpowiedź. Ich rozwiązywanie pozwala się sprawdzić, zidentyfikować braki i dogonić wiedzę, zanim zrobi się późno! Udostępniamy je na naszej stronie wraz z odpowiedziami. A gdy jest jeszcze nieco czasu, zapraszamy na korepetycje z Gigantami. Nasi uczniowie spełniają swoje marzenia – dostają się do świetnych szkół, zyskując aż 81% z części matematycznej egzaminu ósmoklasisty

Nasz sekret? Dużo praktyki, świetny nauczyciel i dobra zabawa!

Egzamin ósmoklasisty (matematyka) – arkusze i odpowiedzi od Gigantów

Sprawdź wiedzę i poćwicz przed egzaminem ósmoklasisty z matematyki – arkusze online uzyskasz na naszej stronie w kilka sekund! Co to daje?

• Wyłapuje braki. Dowiesz się, z czym sobie świetnie radzisz, a co sprawia Ci trudność. I masz szansę szybko się „podciągnąć”.
  • Oswaja egzamin. Poznajesz formę egzaminu, typy zadań i schematy – szybko orientujesz się, czego wymaga od Ciebie konkretne pytanie.
  • Uczy zarządzać czasem. Możesz opracować skuteczny plan i wykorzystać do maksimum czas egzaminacyjny – bez obaw, że go zabraknie!

Jak dobrze zdać egzamin ósmoklasisty z matematyki? Arkusze i zadania z Gigantami!

A jeśli do egzaminu masz jeszcze trochę czasu, zapisz się na roczny lub dwuletni kurs z Gigantami. Egzamin ósmoklasisty, matematyka, arkusze, zadania – nic nie będzie miało przed Tobą tajemnic!

• Opracowany przez egzaminatorów. Program kursu opracowuje egzaminator CKE, a ćwiczymy cały zakres wiedzy, w tym także te najbardziej problematyczne zagadnienia i działy matematyki.
  • Praktyka, a nie sucha teoria! Nauczyciel cierpliwie i jasno tłumaczy zagadnienia, ale najwięcej czasu poświęcamy zadaniom. Z „trenerem” masz kontakt także po zajęciach i możesz liczyć na jego pomoc.
  • Poszerzenie wiedzy. Z Gigantami przygotowujesz się nie tylko do egzaminu, ale także do nauki w klasie matematycznej w wymarzonej szkole średniej. Każde zajęcia doskonalą Twoje umiejętności!

Matematyka bez tajemnic

Zapisz się na kurs

Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych