Trwają zapisy na kursy przygotowujące do testu 8-klasisty i egzaminu maturalnego z matematyki! Sprawdź!

Szkoła z Gigantami - matematyka. Próbny test ósmoklasisty

Szkoła z Gigantami - zapisy już trwają! 

W trakcie webinarów online uczestnicy sprawdzą swoją wiedzę z matematyki z  zakresu szkoły podstawowej, w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.
 
Testy zostały przygotowane przez współpracującego z nami egzaminatora CKE. 

Szkoła z Gigantami - matematyka i programowanie

"Szkoła z Gigantami" to cykl webinarów na kanale YouTube, które poprowadzą najlepsi nauczyciele matematyki i programowania. Akcja startuje 29 listopada i potrwa do 10 grudnia, natomiast zapisy na wydarzenie ruszą już 8 listopada. 
 
W ramach "Szkoły z Gigantami: Laboratorium AI" uczestnicy mogą wziąć udział w webinarach z matematyki, dotyczących testu ósmoklasisty oraz w dwóch tematycznych webinarach z nauki programowania sztucznej inteligencji i tworzenia stron internetowych.
 
„Szkoła z Gigantami: Laboratorium AI” – to cykl  bezpłatnych webinarów z programowania i matematyki na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.  Zajęcia prowadzone są przez najlepszych nauczycieli matematyki i trenerów programowania.
 
Dla młodszej grupy wiekowej przygotowaliśmy trzy spotkania tematyczne z zakresu programowania sztucznej inteligencji w języku Scratch. Starsza grupa stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JavaScript.

Matematyka bez tajemnic

Zapisz się na kurs

Nasi
partnerzy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych