Trwają zapisy na kursy przygotowujące do testu 8-klasisty i egzaminu maturalnego z matematyki! Sprawdź!

Koduj z Gigantami - próbny test ósmoklasisty i maturzysty

ZAPISY I TERMINARZ

W trakcie warsztatów online uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej, w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty i maturzysty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.
 
Testy zostały przygotowane przez współpracującego z nami egzaminatora CKE. 

Koduj z Gigantami

Koduj z Gigantami to  międzynarodowe, bezpłatne warsztaty z programowania i matematyki dla dzieci i młodzieży, organizowane w Polsce, Chorwacji, Hiszpanii, Słowacji oraz Chile.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online w Polsce i za granicą.

Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania i matematyki wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje przygotowanie do testu 8-klasisty i egzaminu maturalnego z matematyki, stworzenie własnej gry komputerowej i aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a rezerwacja miejsca wymaga jedynie wypełnienia formularza zapisowego przez rodzica lub opiekuna.

Udział w zajęciach mogą wziąć uczniowie od 7. do 19. roku życia. Dla najmłodszych uczestników jedynym wymogiem jest umiejętność czytania, pisania oraz liczenia w zakresie do 20. 

W poprzedniej, 8 edycji udział wzięło prawie 10 000 uczniów!

Matematyka bez tajemnic

Zapisz się na kurs

Nasi
partnerzy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych